Galeria

Firany i zasłony

Firany i Zasłony

W galerii firan i zasłon prezentujemy zdjęcia wykonanych przez naszą firmę dekoracji okien. Warto obejrzeć kilka pomysłów,które mogą mieć duży wpływ na wygląd wnętrza naszego domu.

Zobacz więcej
Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

W galeri prezentujemy Państwu ciekawe pomysły na aranżację bardzo funkcjonalnej dekoracji okna zrealizowane przez Naszą firmę.

Zobacz więcej
Rolety Dzień i Noc

Rolety Dzień i Noc

Zapraszamy do objerzenienia nowoczesnego rozwiązania jakim są rolety dzień i noc. Jest to połączenie żaluzji oraz rolet materiałowych.

Zobacz więcej
Żaluzje poziome i pionowe

Żaluzje poziome i pionowe

Żaluzje są jednym z elementów dekoracji okna w domu. W Naszej ofercie posiadamy żaluzje poziome, jak również żaluzję pionowe (Vertikale).

Zobacz więcej
Plisy

Plisy

W tym miejscu chcemy zaprezentować Państwu plisy. Pozwalają na zasłonęcie dowolnego fragmentu okna, dzięki przesunęciu plisy w dół, bądź w górę. 

Zobacz więcej
Systemy panelowe

Systemy panelowe

Galeria systemów panelowych zawiera zdjęcia alternatywnej w stosunku do firan i zasłon dekoracji okna zyskującej co raz większą popularność w naszym Kraju.

Zobacz więcej
Sukienki i pokrowce na krzesła

Sukienki i pokrowce na krzesła

W każdym z domów znajduje się inny rodzaj krzesła. Dobierając odpowiednią tkaninę i kolorostykę możemy uczynić krzesło pięknym dodatkiem dekoracji wnętrza.

Zobacz więcej
Karnisze

Karnisze

Dopełnieniem każdej firany i zasłony niewątpliwie jest karnisz. Prezentujemy wybrane wzory i modele karniszy, które dodają uroku i dopełniają dekorację wnętrzna.

Zobacz więcej
Obrusy i serwety

Obrusy i serwety

Zapraszamy do obejrzenia kilku ciekawych sposobów na uczynienie wnętrza piękniejszym i bardziej dopełnionym poprzez zastosowanie dekoracji w postaci obrusów, nakładek i bieżników.

Zobacz więcej
Narzuty,poduchy,wałki

Narzuty,poduchy,wałki

Narzuty proste, pikowane z odzobnymi sznurami i innimi elementami dekoracyjnymi zdobią Nasze sypialnie. Proponujemy obejrzenie kilku dekoracji zrealizowanych przez naszą firmę.

Zobacz więcej

Oferujemy

Dojazd do domu klienta

Ceniąc Państwa drogocenny czas dojeżdżamy do klienta w dogodnym terminie z próbnikami tkanin zarówno firanowych jak również zasłonowych i dekoracyjnych.

Darmowy pomiar

Dokonujemy pomiaru okien by dobrze wykonać dekorację, ponieważ każda dekoracja tworzona jest indywidualnie. Doradzamy przy wyborze tkanin najbardziej pasujących do danego wnętrza

Indywidualny projekt

Przedstawiamy Państwu projekt dekoracji mając zawsze na uwadze by każdy projekt był niepowtarzalny, pasujący do danego wnętrza a jednocześnie trafiał w gusta naszych Klientów.

Szycie dekoracji

Szyjemy dekorację zgodnie z wybranym przez klienta projektem
Przyjeżdżamy z gotową dekoracją,
montujemy, wieszamy, upinamy.

Dlaczego my

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Każde zlecenie jest dla Nas bardzo ważne, projektując Państwa wnętrzne doradzimy, pomożemy w doborze tkanin.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

Pragniemy aby zaprojektowane przez Nas dekoracje cieszyły każde oko i były wizytówką Państwa domów.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Od początku Naszej firmy zaprojektowaliśmy wiele dekoracji wnętrz. Znamy potrzeby Naszych klientów, podążamy za obecnymi trendami.

Pracujemy na najwyżej jakości materiałach

Proponowane przez Nas materiały tkanin są najwyższej jakości, pochodzą od zaufanych producentów.