Narzuty,poduchy,wałki

Wnętrze sypialni zdobi nie tylko dekoracja okna, ale również łóżko, kanapa, fotel i ich oprawa tj.narzuta,poduchy oraz wałki ozdobne. Narzuty proste,pikowane z ozdobnymi sznurami i innymi elementami dekoracyjnymi zdobią nasze sypialnie.
Szyjemy narzuty na każde łóżko a przede wszystkim te nietypowe. Narzuty wykonane są z tkanin dekoracyjnych podszyte ociepliną z bawełnianą podszewką.

Poduszki proste,ozdobne, z pasmanterią oraz z ozdobnymi kantami są wyjątkowym elementem zdobiącym łóżko.Szyjemy również baldachimy oraz firany osłaniające łóże.

Kolejnym elementem zdobiącym nasze łóżko i jednocześnie nasze wnętrze są wałki dekoracyjne. Wykonywane są na wiele sposobów: zdobione chwostani, pasmanterią, sznurami oraz klasyczne. Każdy wałek jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

uploaded/Narzuty_poduchy_walki/krzesla_15.jpguploaded/Narzuty_poduchy_walki/krzesla_16.jpguploaded/Narzuty_poduchy_walki/krzesla_17.jpguploaded/Narzuty_poduchy_walki/krzesla_18.jpg

Oferujemy

Dojazd do domu klienta

Ceniąc Państwa drogocenny czas dojeżdżamy do klienta w dogodnym terminie z próbnikami tkanin zarówno firanowych jak również zasłonowych i dekoracyjnych.

Darmowy pomiar

Dokonujemy pomiaru okien by dobrze wykonać dekorację, ponieważ każda dekoracja tworzona jest indywidualnie. Doradzamy przy wyborze tkanin najbardziej pasujących do danego wnętrza

Indywidualny projekt

Przedstawiamy Państwu projekt dekoracji mając zawsze na uwadze by każdy projekt był niepowtarzalny, pasujący do danego wnętrza a jednocześnie trafiał w gusta naszych Klientów.

Szycie dekoracji

Szyjemy dekorację zgodnie z wybranym przez klienta projektem
Przyjeżdżamy z gotową dekoracją,
montujemy, wieszamy, upinamy.

Dlaczego my

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Każde zlecenie jest dla Nas bardzo ważne, projektując Państwa wnętrzne doradzimy, pomożemy w doborze tkanin.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

Pragniemy aby zaprojektowane przez Nas dekoracje cieszyły każde oko i były wizytówką Państwa domów.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Od początku Naszej firmy zaprojektowaliśmy wiele dekoracji wnętrz. Znamy potrzeby Naszych klientów, podążamy za obecnymi trendami.

Pracujemy na najwyżej jakości materiałach

Proponowane przez Nas materiały tkanin są najwyższej jakości, pochodzą od zaufanych producentów.