Rolety wewnętrzne

Rolety rzymskie to zasłony dekoracyjne podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu, sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu.

Oprócz rolet rzymskich polecamy również rolety austryjackie i londyńskie. Wszystkie rodzaje rolet mogą być zaprojektowane i wykonane z różnego rodzaju tkanin, mogą być uszyte na podszewce, a dodatkowo od dołu mogą być zdobione ozdobną falbaną.

Rolety rzymskie, austriackie, londyńskie maja zastosowanie we wszystkich rodzajach okien, mogą być montowane razem z innymi dekoracjami takimi jak np. połączenie rolety rzymskiej z firaną. Wybór rolety ma znaczenie ekonomiczne ponieważ na wykonanie rolety zużywamy dużo mniej tkaniny niż np. na zasłony. Rolety mają także praktyczne zastosowanie, szczególnie we wnętrzach gdzie nie mogą być zamontowane zasłony jak np. kuchnia.

Rolety zarówno rzymskie, jak i austriackie czy londyńskie nie są jeszcze szeroko rozpowszechnioną formą dekoracji okna, jednak z biegiem czasu, do tego typu dekoracji okna przekonuje się z zadowoleniem coraz więcej osób.

uploaded/rolety wewnetrzne/JPEG/rolety_wewnetrzne004.jpguploaded/rolety wewnetrzne/JPEG/rolety_wewnetrzne002.jpguploaded/rolety wewnetrzne/JPEG/rolety_wewnetrzne005.jpguploaded/rolety wewnetrzne/JPEG/rolety_wewnetrzne000.jpg

Oferujemy

Dojazd do domu klienta

Ceniąc Państwa drogocenny czas dojeżdżamy do klienta w dogodnym terminie z próbnikami tkanin zarówno firanowych jak również zasłonowych i dekoracyjnych.

Darmowy pomiar

Dokonujemy pomiaru okien by dobrze wykonać dekorację, ponieważ każda dekoracja tworzona jest indywidualnie. Doradzamy przy wyborze tkanin najbardziej pasujących do danego wnętrza

Indywidualny projekt

Przedstawiamy Państwu projekt dekoracji mając zawsze na uwadze by każdy projekt był niepowtarzalny, pasujący do danego wnętrza a jednocześnie trafiał w gusta naszych Klientów.

Szycie dekoracji

Szyjemy dekorację zgodnie z wybranym przez klienta projektem
Przyjeżdżamy z gotową dekoracją,
montujemy, wieszamy, upinamy.

Dlaczego my

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Każde zlecenie jest dla Nas bardzo ważne, projektując Państwa wnętrzne doradzimy, pomożemy w doborze tkanin.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

Pragniemy aby zaprojektowane przez Nas dekoracje cieszyły każde oko i były wizytówką Państwa domów.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Od początku Naszej firmy zaprojektowaliśmy wiele dekoracji wnętrz. Znamy potrzeby Naszych klientów, podążamy za obecnymi trendami.

Pracujemy na najwyżej jakości materiałach

Proponowane przez Nas materiały tkanin są najwyższej jakości, pochodzą od zaufanych producentów.