Sukienki i pokrowce na krzesła

Krzesło jako jedno z podstawowych elementów wyposażenia wnętrz często jest dekorowane przy pomocy pokrowca-sukienki na krzesło. Każdy z nas posiada inny rodzaj krzesła, dlatego też dla każdego krzesła tworzymy indywidualną dekoracje dobierając odpowiednią tkanine, fason oraz dodatki które dodatkowo zdobią krzesło.
Sukienka na krzesło musi byc przede wszystkim elegancka ale również praktyczna-łatwa w użytkowaniu (praniu i ponownym zakładaniu na krzesło).
Tkaniny obiciowe-stabilne,bawełniane to grupa tkanin która najczesciej jest stosowana do szycia tego rodzaju dekoracji.

Długość lub też ewentualne zdobienie sukienki zależy od gustu klienta ale przede wszystkim od stylu i charakteru wnetrza.

uploaded/pokrowce_krzesla/krzesla_02.jpguploaded/pokrowce_krzesla/krzesla_04.jpguploaded/pokrowce_krzesla/krzesla00.jpguploaded/pokrowce_krzesla/krzesla_08.jpg

Oferujemy

Dojazd do domu klienta

Ceniąc Państwa drogocenny czas dojeżdżamy do klienta w dogodnym terminie z próbnikami tkanin zarówno firanowych jak również zasłonowych i dekoracyjnych.

Darmowy pomiar

Dokonujemy pomiaru okien by dobrze wykonać dekorację, ponieważ każda dekoracja tworzona jest indywidualnie. Doradzamy przy wyborze tkanin najbardziej pasujących do danego wnętrza

Indywidualny projekt

Przedstawiamy Państwu projekt dekoracji mając zawsze na uwadze by każdy projekt był niepowtarzalny, pasujący do danego wnętrza a jednocześnie trafiał w gusta naszych Klientów.

Szycie dekoracji

Szyjemy dekorację zgodnie z wybranym przez klienta projektem
Przyjeżdżamy z gotową dekoracją,
montujemy, wieszamy, upinamy.

Dlaczego my

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Każde zlecenie jest dla Nas bardzo ważne, projektując Państwa wnętrzne doradzimy, pomożemy w doborze tkanin.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

Pragniemy aby zaprojektowane przez Nas dekoracje cieszyły każde oko i były wizytówką Państwa domów.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Od początku Naszej firmy zaprojektowaliśmy wiele dekoracji wnętrz. Znamy potrzeby Naszych klientów, podążamy za obecnymi trendami.

Pracujemy na najwyżej jakości materiałach

Proponowane przez Nas materiały tkanin są najwyższej jakości, pochodzą od zaufanych producentów.