Firany i zasłony

Dobór odpowiedniej dekoracji okna ma ogromny wpływ na styl oraz charakter wnętrza. Firany w połączeniu z zasłonami stanowią obecnie najczęściej stosowaną dekorację okienną. Począwszy od zwiewnych firan poprzez zasłony, aż do rolet - bogactwo sposobów dekorowania okien jest ogromne. Istnieje wiele możliwości eksperymentowania i kombinacji. W naszej Galerii znajdziecie Państwo duży wybór tkanin firanowych jak również zasłonowych, które odpowiednio dobrane i skomponowane w projekt nadają wnętrzu niepowtarzalny urok i styl. Sposobów wieszania i upinania firan bądź też zasłon jest wiele: umieszczanie na taśmie, upinanie ręczne na przelotkach, fleksach czy szelkach.

Długość firany bądź też zasłony ma ogromny wpływ na efekt końcowy dekorowanego wnętrza. Mogą być firany do parapetu, sięgające podłogi lub też długie elegancko układające się na podłodze. Długość firan ma także podtekst praktyczny, krótsze stosuje się wówczas gdy często jest otwierane okno lub gdy pod oknem znajduje się grzejnik, dłuże firany stosuję się najczęściej w dużych oknach balkonowych.

uploaded/zaslony/JPEG/zaslony012.jpguploaded/zaslony/JPEG/zaslony008.jpguploaded/zaslony/JPEG/zaslony015.jpguploaded/zaslony/JPEG/zaslony006.jpg

Oferujemy

Dojazd do domu klienta

Ceniąc Państwa drogocenny czas dojeżdżamy do klienta w dogodnym terminie z próbnikami tkanin zarówno firanowych jak również zasłonowych i dekoracyjnych.

Darmowy pomiar

Dokonujemy pomiaru okien by dobrze wykonać dekorację, ponieważ każda dekoracja tworzona jest indywidualnie. Doradzamy przy wyborze tkanin najbardziej pasujących do danego wnętrza

Indywidualny projekt

Przedstawiamy Państwu projekt dekoracji mając zawsze na uwadze by każdy projekt był niepowtarzalny, pasujący do danego wnętrza a jednocześnie trafiał w gusta naszych Klientów.

Szycie dekoracji

Szyjemy dekorację zgodnie z wybranym przez klienta projektem
Przyjeżdżamy z gotową dekoracją,
montujemy, wieszamy, upinamy.

Dlaczego my

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Każde zlecenie jest dla Nas bardzo ważne, projektując Państwa wnętrzne doradzimy, pomożemy w doborze tkanin.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

Pragniemy aby zaprojektowane przez Nas dekoracje cieszyły każde oko i były wizytówką Państwa domów.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Od początku Naszej firmy zaprojektowaliśmy wiele dekoracji wnętrz. Znamy potrzeby Naszych klientów, podążamy za obecnymi trendami.

Pracujemy na najwyżej jakości materiałach

Proponowane przez Nas materiały tkanin są najwyższej jakości, pochodzą od zaufanych producentów.