Oferta

Firany i zasłony

Firany i zasłony

Dobór odpowiedniej dekoracji okna ma ogromny wpływ na styl oraz charakter wnętrza. Firany w połączeniu z zasłonami stanowią obecnie najczęściej stosowaną dekorację okienną.

Zobacz więcej
Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu. Wszystkie rodzaje rolet mogą być zaprojektowane i wykonane z różnego rodzaju tkanin.

Zobacz więcej
Rolety Dzień i Noc

Rolety Dzień i Noc

Rolety dzień i noc są nowoczesnym połączeniem żaluzji oraz rolet materiałowych. Dają duże poczucie komfortu i prywatności nie ograniczając jednocześnie widoków znajdujących się zza oknem.

 

Zobacz więcej
Plisy

Plisy

Plisy dają możliwośc skutecznego zaciemnienia okna. Pozwalają na zasłonęcie dowolnego fragmentu okna, dzięki przesunęciu plisy w dół, bądź w górę.

Zobacz więcej
Żaluzje poziome i pionowe

Żaluzje poziome i pionowe

Żaluzje są jednym z elementów dekoracji okna w domu. Stanowią głównie funkcję zaciemniające pomieszczenie, co daję możliwość intymności.

Zobacz więcej
Obrusy i serwety

Obrusy i serwety

Obrusy i serwetki są subtelną częścią wystroju wnetrza. Zarówno obrusy jak i serwetki ale również bieżniki, tak jak inne elementy wystroju wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta

Zobacz więcej
Systemy panelowe

Systemy panelowe

W nowoczesnych wnętrzach gdy zależy nam na prostej formie wystroju, coraz częściej stosowane są systemy panelowe zwane często Scianą Japońską.

Zobacz więcej
Karnisze

Karnisze

Dopełnieniem każdej firany czy zasłony niewątpliwie jest karnisz. Prezentujemy wybrane wzory i modele karniszy które dodają uroku i dopełniają dekorację wnętrza.

Zobacz więcej
Sukienki i pokrowce na krzesła

Sukienki i pokrowce na krzesła

Krzesło jako jedno z podstawowych elementów wyposażenia wnętrz często jest dekorowane przy pomocy pokrowca-sukienki na krzesło.

Zobacz więcej
Narzuty,poduchy,wałki

Narzuty,poduchy,wałki

Wnętrze sypialni zdobi nie tylko dekoracja okna ale również łóżko,kanapa,fotel i ich oprawa tj.narzuta,poduchy oraz wałki ozdobne.

Zobacz więcej

Oferujemy

Dojazd do domu klienta

Ceniąc Państwa drogocenny czas dojeżdżamy do klienta w dogodnym terminie z próbnikami tkanin zarówno firanowych jak również zasłonowych i dekoracyjnych.

Darmowy pomiar

Dokonujemy pomiaru okien by dobrze wykonać dekorację, ponieważ każda dekoracja tworzona jest indywidualnie. Doradzamy przy wyborze tkanin najbardziej pasujących do danego wnętrza

Indywidualny projekt

Przedstawiamy Państwu projekt dekoracji mając zawsze na uwadze by każdy projekt był niepowtarzalny, pasujący do danego wnętrza a jednocześnie trafiał w gusta naszych Klientów.

Szycie dekoracji

Szyjemy dekorację zgodnie z wybranym przez klienta projektem
Przyjeżdżamy z gotową dekoracją,
montujemy, wieszamy, upinamy.

Dlaczego my

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Każde zlecenie jest dla Nas bardzo ważne, projektując Państwa wnętrzne doradzimy, pomożemy w doborze tkanin.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

Pragniemy aby zaprojektowane przez Nas dekoracje cieszyły każde oko i były wizytówką Państwa domów.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Od początku Naszej firmy zaprojektowaliśmy wiele dekoracji wnętrz. Znamy potrzeby Naszych klientów, podążamy za obecnymi trendami.

Pracujemy na najwyżej jakości materiałach

Proponowane przez Nas materiały tkanin są najwyższej jakości, pochodzą od zaufanych producentów.